Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

KIRIKKALE YE HAYIRLI OLSUN

KIRIKKALE YE HAYIRLI OLSUN

Tarih 15 Temmuz 2017, 11:46 Editör EDİTÖRDEN

KIRIKKALE YE HAYIRLI OLSUN 2 Milyon 650 Bin Liralık İmza

2 Milyon 650 Bin Liralık İmza

Yerleşim Birimleri ve Arazilerini Taşkın Zararlarından Koruyan Yapıları Islah Ediliyor.  Kırıkkale 56. Şube Taşkın Koruma Tesisleri Korkuluk Yapımı İşine Ait Sözleşme İmzalandı.

 

İMZALANDI

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun ve Genel Müdürlüğün talimatları çerçevesinde taşkın koruma tesislerinin faal hale getirilmesi ve amacı doğrultusunda faydaya sunulması amacıyla çalışmaları başlatılan, Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan, Kırıkkale 56. Şube Taşkın Koruma Tesisleri Korkuluk Yapımı 2. Kısım İşine Ait Sözleşme,  12 Temmuz 2017 tarihinde DSİ 5. Bölge Müdürü Mahmut Dündar ile yüklenici Erol Özel - Möz İnşaat arasında imzalandı.

 

KIRIKKALE’YE HAYIRLI OLSUN

İmzalanan Sözleşme kapsamında, Kırıkkale ilinde bulunan; Aşağımahmutlar Köyü Etiler mahallesi, Tümen deresi, Kuyucak Deresi, Çullu mahallesi, Plevne Deresi, Çamca Deresinde, Sulakyurt İlçesi İlçe merkezi ile Yeniceli Köyü, Sarıkızlı köyü, Faraşlı köyü, Çevrimli Köyü, Ayvatlı köyündeki derelerde, Balışeyh İlçesi Beşbıçak Köyü deresinde,  Delice İlçesi İlçe Merkezi, Kavak köyü, Küçükafşar köyü, Koçubaba Köyü, Kurtoğlu Köyü, Hacıobası köyü Çerikli köyü derelerinde, Keskin ilçesi Konurhacıobası Köyü, Köprü köyü, Konur Köyü, Tavaözü köylerindeki derelerde, Olmak üzere toplamda 24.000 metre uzunluğunda taşkın koruma tesisi üzerine can ve mal emniyetinin temini için korkuluk imalatı yapılacaktır. Ayrıca tesisler üzerinde bulunan köprü ve menfezlere toplamda 900 metre uzunluğunda demir korkuluk da yapılacaktır. Yaklaşık 2.650.000 TL ‘ye mal olacak bu iş ile, o yerleşim birimlerindeki halkımızın can ve mal güvenliği sağlanmış olacak hem de tesislerimiz estetik ve güvenli bir hale gelmiş olacaktır. Kırıkkale ilimize hayırlı olsun.

Bu haber 295 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

ÇERİKLİ DE SAĞANAK YAĞIŞ TREN SEFERİNİ DURDURDU

ÇERİKLİ DE SAĞANAK YAĞIŞ TREN SEFERİNİ DURDURDU ÇERİKLİ DE SAĞANAK YAĞIŞ TREN SEFERİNİ DURDURDU

KARAAHMETLİ KÖYÜ SEL YATAKLARI VE DERELER ELDEN GEÇİRİLDİ

KARAAHMETLİ KÖYÜ SEL YATAKLARI VE DERELER ELDEN GEÇİRİLDİ KARAAHMETLİ KÖYÜ SEL YATAKLARI VE DERELER ELDEN GEÇİRİLDİ
SON DÜZLÜK20 Haziran 2018

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi