Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
Futbol Hakemleri Yeni Sezonu Tatlı Yiyerek Açtı

Futbol Hakemleri Yeni Sezonu Tatlı Yiyerek Açtı

Tarih 09 Eylül 2017, 09:23 Editör EDİTÖRDEN

Futbol Hakemleri Yeni Sezonu Tatlı Yiyerek Açtı

Futbol Hakemleri Yeni Sezonu Tatlı Yiyerek Açtı

Kırıkkale'de bulunan Faal Futbol hakemleri Derneği üyeleri Fikret Karabudak stadında düzenlenen törenle yeni sezonu açtılar. İkisi bayan olmak üzere 30 kişinin katıldığı açılış da, Dernek Başkanı Mehmet Asarkaya, her zaman olduğu gibi tarafsızlıklarını korumak olduğunu söyledi. Hakemler yeni sezonu tatlı yiyerek açtılar.

 

GENİŞ KATILIM

Düzenlenen açılışa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Rifat Ünlü, ASFK Başkanı Sırrı Zengin, TÜFAD Başkanı İlyas Sönmez, İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet İnan, Hakemler Derneği Başkanı Mehmet Asarkaya, davetliler ile birlikte faal futbol hakemleri açılışa katıldı.

 

CENTİLMENLİK İSTİYORUZ

Dernek Başkanı Asarkaya, yaptığı konuşmada “Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece yeni sezonda da futbol hakemleri olarak başarılarımıza yenilerini katmaya hazırız. Gerek Kırıkkale de, gerekse bölgesel maçlarda hakemlerimize inancım sonsuz. Yeter ki birlik ve beraberlikten kopmayalım. Kırıkkale de amatör lig maçlarına katılan takımlarımızdan centilmenlik istiyoruz ve bunun içinde önemli spor’un kardeşlik bağları içinde her şeyin sahada kalacağı bir ortam içinde yeni sezonda başarı için elimizden geleni Hakem, Antrenör, yönetici ve futbolcular olarak yapmalıyız”

 

YARDIMLARINIZ OLUYOR

 Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rıfat Ünlü, "Kazasız, belasız 2017 - 2018 sezonunu tamamlayalım. Benim hakem arkadaşlara, burada bir eğitimci olarak tavsiyem mutlaka bir yabancı dil öğrenmeleri, iyi ya da kötü bir İngilizce eğitimi almaları. Hangi branş olursa olsun hakem bir tane yabancı dil bilmek zorunda, bildiğiniz zaman siz kazanırsınız. İlimizde toplam 15 tane takımımız var ikinci kümeyle birlikte. Bizler birer eğitimciyiz arkadaşlar, hakemlerde bu ailenin bir parçasıdır. Mutlaka okul sporlarında görev aldınız. Sağ olsun görevli arkadaşlar bir taraftan beden eğitimi öğretmenlerimize, antrenörlerimize yardımcı oluyor. Örneğin bir taç atışının nasıl olacağını çocuğa gösteriyorlar. Tüm bunlar yardımlaşma ve eğitimin bir parçasıdır. İnsan kazanmak çok zor ama kaybetmek çok kolay, bu noktada sizlerin çok büyük yardımlarınız oluyor" açıklamalarında bulundu.

 

KÜFÜRSÜZ BİR SEZON GEÇİRMESİNİ İSTİYORUZ

Bu arada törende ASFK Başkanı Sırrı Zengin, TÜFAD Başkanı İlyas Sönmez ve İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet İnan birer konuşma yaptılar. Kırıkkale de 30 futbol hakemi arasında bulunan bayan futbol hakemleri İlknur Ülker ve Melika Yakar ise “Her zaman gibi tüm futbola gönül verenlerin centilmenlik içinde takımlarına destek vermelerini ve Türk Futbolunun başarısı içinde küfürsüz bir sezon geçirmesini istiyoruz” dediler.

 

 

Bu haber 254 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAHŞILI CELAL BAYAR AİLE PARKINDA GECE ORYANTİRİNGİ

BAHŞILI CELAL BAYAR AİLE PARKINDA GECE ORYANTİRİNGİ BAHŞILI CELAL BAYAR AİLE PARKINDA GECE ORYANTİRİNGİ YAPILDI

EMNİYETTEN ÇOK FARKLI BİR UYARI GELDİ

EMNİYETTEN ÇOK FARKLI BİR UYARI GELDİ EMNİYETTEN ÇOK FARKLI BİR UYARI GELDİ
ADAY ADAYI30 Nisan 2018

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi