Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı  SELİM öZER eski Muhtarı yanlış konuştu

Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı SELİM öZER eski Muhtarı yanlış konuştu

Tarih 12 Eylül 2017, 17:28 Editör EDİTÖRDEN

Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı SELİM öZER eski Muhtarı yanlış konuştu

 Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı ,SELİM öZER eski Muhtarı yanlış konuştu

 

Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sanayi Mahallesi Muhtarı Faruk Akbulut, Şehit Nebi Gündoğan Anadolu Lisesinin isminin değişmesi konusunu roportaj ile gündeme taşınan eski Selim Özer Mahalle Muhtarı Zülfükar Erkoç’un yanlış konuştuğunu söyledi.

 

DEVLETİMİZ GEREĞİNİ YAPTI

Konuşmasının muhtarlarla hiçbir bağlantınsın bulunmadığını ifade eden Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sanayi Mahallesi Muhtarı Faruk Akbulut, “Söylediği sözler kendisini bağlıyor. Yaptığı bu konuşmayı muhtarlar olarak kabul etmiyoruz. Şehitlerimizin isimi her tarafı süslemeye devam edecektir. Yanlış konuşma yapanlar ise devletimiz gerekeni yapacaktır.  Eski Selim Özer Mahalle Muhtarı Zülfükar Erkoç içinde gerekeni yaptı. “dedi.

 

ŞEHİTLER BAŞ TACIMIZ

Akbulut, “Şehit isimlerinin yaşatılması adına ne yapsak azdır. Ancak çok sayıda şehit geldiğinde her birinin ismini verecek okul sokak cadde vs bulmak şehir planlamasına, markasına, psikolojik ve sosyolojik olarak vs uygun olup olmadığı her türlü olumsuz duygu ve niyetten arı olarak ilmi olarak da üstüne düşünülmesi gereken bir hal almaya başlamıştır. Çünkü her bir şehit ailesi haklı olarak benim şehidimin de ismi verilsin dediğinde yerden göğe kadar bu uygulama içinde haklıdır ve hakkıdır.”diye konuştu.”

 

HİÇ BİR ZAMAN UNUTULMAYACAKLAR

Sözlerine devam eden Akbulut, şehit yakınları içinde şöyle konuştu: “Sizler aziz şehitlerimizin bizlere hatırasısınız, yadigarısınız. Dolayısıyla devletimiz ve milletimiz sizlerin kıymetinizi, değerinizi her zaman bilecek ve hiçbir zaman unutmayacaktır. Çünkü; sizler en değerli varlıklarınızı; çocuklarınızı, eşlerinizi, kardeşlerinizi, yakınlarınızı, en sevdiklerinizi bu vatan için, bu millet için feda ettiniz. Hepsinin ruhu şad olsun.”

 

 

 

Bu haber 114 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bir İyilikte Sen Yap

Bir İyilikte Sen Yap Bir İyilikte Sen Yap

Öğrenciler bizim geleceğimiz

Öğrenciler bizim geleceğimiz Okul Müdürü Bahçepınar dan ağız ve diş sağlığına hayırlı olsun ziyareti
HER FANİNİN BİR SONU VAR03 Kasım 2017

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi