Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL GAZİ KOLEJI NE, ULUSLARARASI ENFORMATİK BELGESİ

ÖZEL GAZİ KOLEJI NE, ULUSLARARASI ENFORMATİK BELGESİ

Tarih 04 Ocak 2018, 02:58 Editör EDİTÖRDEN

ÖZEL GAZİ KOLEJI ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİNE KATILDI.

ÖZEL GAZİ KOLEJI ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİNE KATILDI. Bilge Kunduz,bilgisayar bilimini ve bilgi işlemselleri madalya getirdi. Bilge Kunduz,bilgisayar bilimini ve bilgi işlemsel düşünmeyi her yaştan öğrenciye öğretmek amacı ile oluşturulmuş, bu konudaki farkındalıkları attırırken eğlendirmeyi de önemseyen uluslararası bir etkinlik olduğunu bildiren okul müdürü Bayram Aydoğdu ÖĞRETMENLERİ VE ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ. Öğretmenleri Zehra Al ise şu bilgileri verdi.''Bu etkinlik kapsamında, birçok ülke aynı dönemde öğrencilerin enformatik ile ilgili yetenekleri test eden çevrimiçi bir etkinlik düzenlenmektedir.Etkinlik bireysel olup belli bir zaman aralığı ile gerçekleşmiştir. Öğrencilerimle bu etkinliğe katılıp yüksek başarı sağladık . Gökçen Türkekul 135 Puan üzerinden 123 puan alarak Birinci, Melıs Beren Karapolat 107 puan alarak İkinci ve Işıl Yıldırım 103 puan alarak Üçüncü, Fatıh Numan Şeker , Ozan Kaplan , Aykutalp Arısoy , Orkun Yılmaz 95 puan alarak Dördüncü, ve Eren Arda Muratoğlu , Pelın Yıldırım , Kaan Furkan Şen 91 puan alarak Beşinci olmuşlardır. öğrencilerimin üstün başarısından dolayı teşekkür ediyoruz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.dedi.

Bu haber 157 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bahşılı H. H.D. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Şehit Evine ve Şehitliğe Anlamlı Ziyaret

Bahşılı H. H.D. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Şehit Evine ve  Şehitliğe Anlamlı Ziyaret Bahşılı Hacı Hidayet Doğruer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Şehit Evine ve Şehitliğe Anlamlı Ziy...

Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Çanakkale şehitlerini andı.

Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Çanakkale şehitlerini andı. Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Çanakkale şehitlerini andı.
KAHRAMANLIK BAŞKADIR28 Ocak 2018

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi