Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

8.TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMALARINA REKOR KATILIM

8.TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMALARINA REKOR KATILIM

Tarih 11 Temmuz 2018, 02:09 Editör EDİTÖRDEN

8.TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMALARINA REKOR KATILIM

8.TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMALARINA REKOR KATILIM SİNABDER 'İN DÜZENLEDİĞİ ASARTEPE (ÇANILLI) BARAJ GÖLÜNDE 8.TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMALARINA REKOR KATILIM SAĞLANDI Ankara Ayaş İlçesine bağlı Asartepe (Çanıllı) Baraj Gölünde 8.Turna Balığı Yakalama Yarışmaları ve Şenliği, Amatör ve Sportif Amaçlı Olta Balıkçılığını Tanıtmak, Sevdirmek gelişmesini Sağlamak ve Yarışma Heyecanı Duyan Amatör Olta Balıkçılarını Buluşturarak Paylaşım ve yardımlaşma Anlayışını Geliştirmek, Çevreye ve Yaban Hayatına Karşı Sorumlu Bir Şekilde Yürürlükteki Kanun Tüzük ve Yönetmeliklere Uyulmasını Sağlamak Amacıyla SİNABDER Sincan Amatör Olta Balıkçıları ve Kara Avcıları Derneği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlendi. 7 Temmuz Cumartesi Günü Yurdumuzun dört bir yanından gelen misafirlerimizle birlikte yaklaşık 5000 kişiyle gerçekleşen şenlikte Çocuklarımız ve aileleri için ayrı ayrı sandalye kapmaca, balon patlatma,en güzel şarkı söyleme,dans etme, Yumurta taşıma, Yoğurt içerisinden silikon balık bulma, Un içerisinden silikon balık bulma oyunları oynanarak çok eğlenceli dakikalar yaşandı. konuklarımızın mutluluk ve sevinçleri gözlerinden okunuyordu birincilere olta takımı hediye edildi Kamp ateşi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı programı yapıldı. 8 Temmuz Pazar günü Sabah Saat 5,30 Da başlayıp saat 11,30 da biten 2 katagoride, Bot ve Kıyı olarak yapılan Turna Balığı yakalama yarışmasında Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan, Ayaş Belediyesi Başkan Yrd. Yılmaz Elveren, Kırsal Hizmetler ve Mezarlıklar Daire Başkanı Erol Eraslanoğlu Dernek Başkanı Niyazi Gerikalan yarışma alanında bulunarak dereceye giren yarışmacılara kupalarını ve Sponsor Firma Daiwa Türkiye ödüllerini baraj kenarında takdim ettiler. Çocuklara da teşvik edici amaçlı olarak çeşitli hediyeler ve madalya verildi. 8.ncisi düzenlenerek Geleneksel hale gelen yarışmada yakalanan toplam 31 balıktan 24 tanesi tekrar suya salıverildi. DERECEYE GİREN YARIŞMACILAR Bot Kategorisi Bottan En Büyük Balık ( Kobder Kayseri Team – Ümit Karaduman ve Takımı ) Bottan En Çok Balık 1 ncisi (Üçlü Priz Team) Bottan En Çok Balık 2 ncisi Sinabder (Şimşek Team – Özden Aydın Şimşek, Yaşar Gerikalan) Bottan En Çok Balık 3 ncüsü Dalga Kıran Team (Davut Çetin ve Takımı) Kıyı Kategorisi Kıyıdan En Büyük Balık Nuri Gökhan Korkusuz Kıyıdan En Çok Balık 1 ncisi Mehmet Arıkan Kıyıdan En Çok Balık 2 ncisi Bekir Yiğit Kıyıdan En Çok Balık 3 ncüsü Bekir Çırak Ayrıca türkiye şampiyonu olduğumuz 8 kupanın 6 sını derneğe getirdigimiz icin adımıza özel plaket verdiler valla ilk defa kendimizi bu kadar değerli hissettik. HABER AY (Kaynak.SİNABDER)

Bu haber 634 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ
HER HALİNE ŞÜKÜR16 Mayıs 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi