Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden çocuklara Piknik programı

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden çocuklara Piknik programı

Tarih 04 Ağustos 2018, 23:17 Editör EDİTÖRDEN

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden çocuklara Piknik programı

Kırıkkale Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden çocuklara Piknik programı Bahşılı Celal Bayar Aile parkında düzenlenen çocuk oyunları projesinin düzenlediği piknik programına Kırıkkale Valisi İlker Haktankaçmaz,Bahşılı Kaymakam'ı Zikri Şahin,Emniyet ekipleri ve Aileler çocukları ile katıldı.Aile ve Sosyal Politikalar müdürü Hatice Uğurlu şunları iletti. -'Bakanlığımız çocuk hizmetleri Genel müdürlüğün başlattığı 'çocuklar ekran değil,akranda büyüsün'projesi kapsamında çocuk oyunları başlatıldı. amacın çocukların teknolojik bağımlılıktan kurtularak eskisi gibi sosyalleşmelerini,zihin gelişimlerini daha iyi sağlamaları amacıyla,daha çok sokak çocukları ve grup oyunlarına yönlendirmek çocukların bilgi gelişmesini sağlamaktır. Bu konuda biz milli eğitim işbirliği ile bu projeyi yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.bu kapsamda bugünde bir etkinlik yaptık,bizdeki çocuk hakları komitesi,birlikte iş yaptığımız toplum destekli polisimiz,Kırıkkale baromuzdaki avukatlarımız ve gönüllülerimizin desteği ile böyle bir piknik organize ettik.Bütün sokak oyunlarını bugün çocuklarımızla oynayıp hatırlatmak ve tekrar bu oyunlarını heves etmelerini sağlamaktır.Valimiz inde katılımları ile çocuklarımız mutlu bir gün geçirdiler. yaz boyunca bu tür faaliyetlerimiz devam edecek zaten biz kurumumuz olarak kendi bünyemizde de bu tür faaliyetleri yapıyoruz.bunu herkes görsün diye daha kapsamı basına açık olarak yaptık.dedi. Programda Vali Haktankaçmaz Çocuklarla halat çekti,balon şişirdi ,pinpon topunu taşıma oyununu izledi ve emniyet müdürlüğü ekiplerinin anahtarlıklarını çocuklara hediye etti.toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 404 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ
HER HALİNE ŞÜKÜR16 Mayıs 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi