Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

AYBİMAŞ 7.ŞUBESİNİ MUHTEŞEM BİR AÇILIŞLA GERÇEKLEŞTİRDİ

AYBİMAŞ 7.ŞUBESİNİ MUHTEŞEM BİR AÇILIŞLA GERÇEKLEŞTİRDİ

Tarih 05 Ağustos 2018, 01:53 Editör EDİTÖRDEN

AYBİMAŞ 7.ŞUBESİNİ MUHTEŞEM BİR AÇILIŞLA GERÇEKLEŞTİRDİ

AYBİMAŞ 7.ŞUBESİNİ MUHTEŞEM BİR AÇILIŞLA GERÇEKLEŞTİRDİ Kırıkkale Nokta Mahallesi MAKRO alışveriş merkezinde açılan Aybimaş AVM açılışında vatandaşlar ucuz patatese ve soğan reyonuna hücum etti. AVM yönetim kurulu başkanı Erol Ayan,Bize Halkımızın yararına indirimli satışlarımızı 48 saat devam ettireceğiz.Ama Nedense Patates ve Soğan iki saatte 10 ton bitti.yarin devam edeceğiz.ekmek 4saatte 5000 ekmek 300 gram 25 kuruştan satıldı.aslında tüm reyonlarımızda indirimler varda,halkımızın ek çok temel gıdaları olan ekmek,patates ve soğanda çok değişik fiyatlarla satışlarımız yapıldı.Her zaman satışlarımızda indirimli birimler zaman zaman devam ediyor.Bizler milyarlarca para verip sanatçılarla açılış yapmaktansa zararına yaptığımız satışlarla halkımıza destek olup onlara indirim yaptık,çokta huzurluyuz dedi. AVM Kardeşlerinden Ramazan Ayan da açılışlara getirilen milyarlarca paraya 1 saatliğine bir müzik programı sunarak çok paralar alan sanatçıların yerine biz halkımızın kazancı ve refahı için ucuz gıda malzemesi veriyoruz.Ekonomisi düzgün olan toplumun böyle ucuz erzak almaya hakkı var.dedi Açılışa Kırıkkale CHP millet vekili Ahmet Önal,Kırıkkale Belediye başkanı Mehmet saygılı,Bahşılı Belediye başkanı İbrahim Uyar,AK Parti İl başkanı Nuh Dağdelen,TSO başkanı Ahmet Varlı dernekler ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Bu haber 476 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ
HER HALİNE ŞÜKÜR16 Mayıs 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi