Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye

EN ÇOK OKUNANLAR

Kırıkkale İl Emniyet müdürü watshapp hattından korkmayın

Kırıkkale İl Emniyet müdürü watshapp hattından korkmayın

Tarih 11 Ekim 2018, 18:06 Editör EDİTÖRDEN

Kırıkkale İl Emniyet müdürü watshapp hattından korkmayın

Kırıkkale İl Emniyet müdürü watshapp hattından korkmayın İl Emniyet müdürü Çorumlu Bahşılı İlçe İlçe Emniyet müdür vekili Dursun Ergül e hayırlı olsun ziyaretine geldi. Bahşılı Emniyet müdürlüğündeki Ziyarette Hazır bulunan Eğitimci Yazar Bekir Akdeniz,TEMA ilçe sorumlusu Yusuf Uyar,Medya ve Gazeteciler cemiyet yönetim kurulu üyesi Anadolu Ajansı ilçe muhabiri Ahmet Yaman, İl Emniyet müdür yardımcıları,Trafikten sorumlu müdür yardımcısı hazır bulundu. Eğitimci Yazar Bekir Akdeniz in engelli bireylerin katıldığı zorluklar görmem için sen varsın projesi kapsamında verilen seminerler sayesinde Kırıkkale de ve emniyette ve Bahşılı da insanların görme engelliye karşı olan bakışları değiştiğini çok ilerleme kaydettiklerini iletti. çok verimli ve samimi bir ortamda geçen sohbette birde emniyet müdürü Mahmut Çorumlu nun düğünlerde silah atmanın sakıncaları,kırmızı ışık,emniyet kemerinin önemi,çocukların emniyette trafikte çocukların düdüklü olarak araç kullanan ailelerini uyarma,maçlarda küfür kullanmama gibi kamuoyunu uyandıran uygulamaların toplumda çok olumlu karşılandığını belirttiler.şimdide watşhapp ihbar hattı ile büyük bir hizmet ağı kurulduğunu belirttiler. Watshapp ihbar hattında bir olayı kazayı herhangi nahoş bir olayı bu hattan bildiren video atan,fotoğraf atan vatandaşların ismi ve numarası bizde gizli kalacak.ancak büyük bir olay olursa hakim savcılık durum olursa o zaman bilgilerine baş vurulacak. diyerek Watşhapp hattında kimse çekinmesin korkmasın bizim gözümüz kulağımız olmak isteyen vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz. toplu fotoğraf çekimi ile kısa vatandaş emniyet buluşması sona erdi.

Bu haber 317 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Şenliği Açılışı Gerçekleştirildi.

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ

VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ VALİ SEZER BAHŞILI YEŞİLKÖY MAHALLESİNDEKİ ŞAHİN TEPESİNİ İNCELEDİ
HER HALİNE ŞÜKÜR16 Mayıs 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi