Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
OKUL SPORLARI YÜZME YARIŞMASINDA DEK KOLEJI İL BİRİNCİSİ

OKUL SPORLARI YÜZME YARIŞMASINDA DEK KOLEJI İL BİRİNCİSİ

Tarih 18 Ocak 2019, 02:36 Editör PINAR YILMAZ

OKUL SPORLARI YÜZME YARIŞMASINDA DEK KOLEJI İL BİRİNCİSİ OLDU

OKUL SPORLARI YÜZME YARIŞMASINDA DEK KOLEJI İL BİRİNCİSİ OLDU Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği okullar sporları Kızlar yüzme kategorisi yarışmasında DEK kolejı altın madalya alarak takım halinde birinci olmuşlardır. Bölge şampiyonasında Kırıkkale yi temsil edecek olan Dek Koleji yüzme takım Kaptanı Beren Öztürk, Çalıştırıcıları DEK kolajı Koordinatörü Rifat Savrun,Beden eğitim öğretmeni Emre Güler,Dilek Yeşilyurt tur. DEK Kolejı takımlarını güzel ve iddialı hazırlayarak İki Altın, ikincilik ve üçüncülük madalyası alarak Takım halinde il birinciliği Kupalarını okul müzelerine götürmüşlerdir. Okul İdaresi ise nasıl eğitimde iddialı olduysak, sosyal ve spor alanlarında da Dek Kolejı Kırıkkale nin en iddialı takımlarını sporcularını çıkarmaya devam edeceğini belirtmişlerdir. yeni binalarında spor çeşitlerine okculuk ilavesi ile kış bahçesi uygulaması yapılmaktadır.

Bu haber 2146 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TERAS VADİ RESTAURANT VE KAFE TURİZM OKULU TARAFINDAN AÇILDI

TERAS VADİ RESTAURANT VE KAFE TURİZM OKULU TARAFINDAN AÇILDI TERAS VADİ RESTAURANT VE KAFE TURİZM OKULU TARAFINDAN AÇILDI

ENES HATASI BABA NIN DRAMI

ENES HATASI BABA NIN DRAMI ENES HATASI HASTA OLUP BEŞ ĆOCUK YETİŞTİREN,ÜSTELİK BİR KIZIDA ITP VE KULAK BURUN BOĞAZ HASTASI .
KONTROLSÜZ KONTROL17 Haziran 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi