Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Mustafa Necati ilkokulu öğrencileri 1500 su dağıttı

Mustafa Necati ilkokulu öğrencileri 1500 su dağıttı

Tarih 04 Mayıs 2019, 11:04 Editör EDİTÖRDEN

Kırıkkale Mustafa Necati ilkokulu Mucitler sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Adem Erarslan idaresinde sınıfça düzenledikleri etkinlik ile 1500 adet suyu TIP fakültesi önünde ve poliklinikler önünde bekleyen vatandaşlara dağıttılar.

ilkokul öğrencileri su içme alışkanlığını kazandırma etkinliği yaptı Kırıkkale Mustafa Necati ilkokulu Mucitler sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Adem Erarslan idaresinde sınıfça düzenledikleri etkinlik ile 1500 adet suyu TIP fakültesi önünde ve poliklinikler önünde bekleyen vatandaşlara dağıttılar. Kırıkkale Üniversitesi Rektörüne de su veren öğrenciler su ile ilgili rektörün sorularını cevapladılar. Rektör Dr.Ersan Aslan toplu fotoğraf çektirdiği ilkokul öğrencilerine teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı, bir kural var önce ondan bahsedeyim,renklileri yiyin,renksizi için diye.renksiz olan sudur. çocuklarımızı öğretmenimizi tebrik ediyoruz,hastanemize gelip su dağıtması güzel bir şey.renkliler kısmında sebzeleri ihmal etmeyelim,ama önemli şey susuz kalmamak. okul yönetimini ve hocamızı tebrik ediyorum hastanemize gelip su dağıttılar teşekkür ediyorum.dedi. sınıf öğretmeni Adem Erslan ise etkinlikle ilgili açıklamalar yaptı. biz her yıl yılda iki kere olmak şartı ile insanlarımıza su içmeyi kazanmalarını destekleyerek bu etkinliği yapıyoruz.ben 8 yıl sonra anladım ki insan hayatında suyun önemi çok büyük.derler ki her şeyin başı sağlıktır,bende diyorum ki sağlığın başıda sudur.Böbrekteki ve vücuttaki atıkların su ile atıldığını düşünüyorum.bütün insanların günde üç litre veya iki litre su içmelerini alışkanlık hale getirmelerini istiyoruz.diyerek hastane yetkililerine teşekkür ettiğini iletti.

Bu haber 367 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BÜYÜK SARIKAYA KÖYÜNE YAPILAN YOL HİZMETE AÇILDI

BÜYÜK SARIKAYA KÖYÜNE YAPILAN YOL HİZMETE AÇILDI BÜYÜK SARIKAYA KÖYÜNE YAPILAN YOL HİZMETE AÇILDI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...
Ne hallere geldik05 Haziran 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi