Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
öğretmenlerin başarısı belge ile taçlandı

öğretmenlerin başarısı belge ile taçlandı

Tarih 07 Mayıs 2019, 02:05 Editör EDİTÖRDEN

öğretmenlerin başarısı belge ile taçlandı

öğretmenlerin başarısı belge ile taçlandı Keskin Taşmektepte düzenlenen günü Müdür Ümit Yaşar by tertip etti.Tiyatro kurslarını tamamlayan öğretmenler bir sergiledikleri oyunla seyredenleri adeta büyülediler. Öğretmenlerin, "Öğretmenler Tiyatrosu "adı altında katıldıkları tiyatro kursunu bitirme belgeleri Keskin Taş Mektepte yapılan törenle verildi. Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Şube Müdürü Ümit Yaşar Gürsoy, tiyatro eğitmeni Sezai Yeşilyurt ve Keskin Milli Eğitim Müdürlüğünden yöneticiler katıldı. Kırıkkale nin yetiştirdiği tiyatrocu Sezai yeşilyurt şimdiye kadar verdiğim kurslarda yetiştirdiğim öğrenciler arasında en keyifli,bir o kadarda verilen rolü anında yapan öğretmenlerimi kutluyorum.çok başarılı bir oyun sergilediler seanslarında seyirciler ayakta seyretti. inşallah oyunlarımızın devamı gelecektir.emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi. Belge Taktim töreni sonrası Taşan Kardeşlerin Müzik Ziyafeti ile program sonlandırıldı.

Bu haber 315 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi