Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı anaokulunun minikleri bakanı çiçekle karşıladı

kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı anaokulunun minikleri bakanı çiçekle karşıladı

Tarih 10 Mayıs 2019, 02:00 Editör EDİTÖRDEN

Kırıkkale ye gelen İç İşleri Bakanı Soylu yu kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı anaokulunun minikleri çiçekle karşıladı

Kırıkkale ye gelen İç İşleri Bakanı Soylu yu kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı anaokulunun minikleri çiçekle karşıladı Elbette Kırıkkale için özellikle çocuklar için çok önemli olan çocuk trafik eğitim parkının açılışına bakan soylu gelirde onu minikler karşılamazmı. pilot bölge olarak 43 vilayetin kesiştiği nokta olarak değerlendirilen Kırıkkale nin önemini bir kez daha arz eden bakan soylu yaptıklarımız sayesinde ölümlü kazalarda %41 azalma olması bizi memnun etti dedi. Kırıkkale nin her yarinden akın eden çocuklar Trafik eğitim parkurunda her kılığa girerek bakana kendilerini gösterdiler.Helikopter sahasında folklor kıyafeti ile çiçekle bakan soyluyu karşılayan öğrenciler,itfaiye müdürü,hemşire,trafik polisi,bisiklet sürücüsü, gibi mesleklerde bizde varız diyerek girdikleri rolleri başarı ile yapan çocukları bakan çok sevdi.özellikle itfaiye müdürü elinde telsizle müdür olarak telsizle talimat vermesi bakanı gülümsetti çok memnun oldu onlarla fotoğraf çektirdi,vagonda sivil savunma alarmı çaldı bakan da beraber sıranın altına saklanarak korunmaya geçtiler.gerçekten çok güzel kurgularla bakanın dikkatini çekmeyi başardılar.diye izlediğim kadarı ile devam edecektir.

Bu haber 342 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi