Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BAHŞILI DAN TÜM OKULLARLA 11 MİLYON FİDAN KAMPANYASINA DESTEK

BAHŞILI DAN TÜM OKULLARLA 11 MİLYON FİDAN KAMPANYASINA DESTEK

Tarih 11 Kasım 2019, 13:11 Editör EDİTÖRDEN

BAHŞILI DAN TÜM OKULLARLA 11 MİLYON FİDAN KAMPANYASINA DESTEK

BAHŞILI DAN TÜM OKULLARLA 11 MİLYON FİDAN KAMPANYASINA DESTEK Geleceğe Nefes Kampanyası-11 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor.Bahşılı da ormanlık mesire alanında düzenlendi. Programda Keskin F tipi yarı açık cezaevi mahkumları ile Bahşılı Milli Eğitim müdürlüğüne bağlı okullar dikime katıldı. Orman müdürlüğünün itina ile eşilen çukurların yanına bırakılan çam fidanları toprakla buluşturuldu. Bahşılı Belediye başkanı R.Zafer Tekin,İlçe Milli eğitim müdürü Muhammet Bahadır Dülger, Bahşılı Hacı Hidayet Doğruer Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi,Şehit Yusuf Alsancak Ortaokulu,İmam hatip ortaokulu,Atatürk İlkokulu,Barbaros İlkokulu ve Beyaz Kelebekler Anaokulu,İlçe Tarım müdürlüğü personeli,İlçe Müftüsü Ahmet Altalı ve personeli, Bahşılı Tema İlçe Sorumlusu ve gönüllü üye okul sınıfları katıldı. Bunun yanı sıra Keskin F tipi cezaevi mahkumları ve personeli ,TV programcısı İkbal Gürpınar da fidan dikerek öğrencilerle öğretmenlerle sohbet etti. Orman İşletme Müdürlüğünce Düzenlenen 81 İlde Eş Zamanlı Fidan Dikimi Etkinliği yapıldı. Geleceğe Nefes Kampanyası-11 Milyon Fidan Toprakla Buluştu ayrıca her öğrencinin öğretmenleri tarafından telefonla fotoğrafları çekildi.

Bu haber 385 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi