Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
ALTINLARI ÇALINAN İHSAN KARDEŞİMLE DEĞERLENDİRME

ALTINLARI ÇALINAN İHSAN KARDEŞİMLE DEĞERLENDİRME

Tarih 23 Şubat 2020, 01:52 Editör EDİTÖRDEN

ALTINLARI ÇALINAN İHSAN KARDEŞİMLE SAMİMİ BİR SÖYLEYİŞİ

ALTINLARI ÇALINAN İHSAN KARDEŞİMLE SAMİMİ BİR SÖYLEYİŞİ AY.Oalyın oluşatını nasıl açıklarsın. İÖ.Ben cumaya gittim geri döndüğümde yeni düğün yaptığımız gelinim kapının zorlandığını söyledi. Baktık hiçte bir şey yok,yerine yani sadece bizim beldiğimiz yerine baktım,neremi herkesin basit yanlışlar yaptığı gibi doğalgaz kutusunda duruyor. kapıdada zorlanma yok.ama arka taraftan kaçarlarken gelinim onlarla yüz yüze gelmiş. 3 gün sonra para ihtiyacı olduğu için malum sakladığım yere baktım 110 altının tamamı ve 17 bin tl para olduğu gibi gitmiş.eyvah dedim amma giti artık.hemen emniyete haber verdik.sonra emniyetin yaptığı araştırmada gelinime bunlarmı diye fotoğraf gösterdiler oda teşhis etti onlar dedi. AY. Peki emniyet bunları aldı merak etme gereği yapılacaktır. İÖ, İyide teşhis tamam oturdukları yer tamam emniyet onları aldı,sorgular yapılırken kocaları ile emniyette karşılaştık. sonrada çay ocağında karşılaştık.işte şeytan aklıma girse gelin lan d..r siz milletin başına karılarınızı belamı gönderiyorsunuz hepinizin haberi var diye çatsa idim kavga çıksa idi neler olurdu. AY. Tamamda öyle olmazki kanun sana o yetkiyi vermemiş eğer suçlu ise cezasını ben veririm diyor.sen en akıllı olanı yapmışsın sessiz kalmakla kanuna güvendiğini göstermişsin. . İÖ. Ama sorgulandı adliyeye çıktı evinde yeterli delil yok diye salıverildi.Bu nasıl bir adalettir.bizim onca birikimimiz gitti. AY. senin evde çok detaylı araştırma yapıldı klınimal bir parmak izi araştırılarak ankara ya gönderildi.oradan gelecek neticeye göre işlem yapılacak herhalde. İÖ. İnşallah, bu musübet bizi buldu başka bir vatandaşın canı yanmasın,Bahşılı da bunlar ellerini kollarını sallayarak geziyorlarsa bir yerde bir yanlış var.tamam benim hatam varda adamları Bahşılı emniyeti alıyor eeee sonra evinde suç unsuru bulunamıyor,parmak izini bekle haydi geri sokağa.bunlar çok böyle hırsızlıklarla can yakmışlardır. çünkü yeterli ceza verilmiyor.ver bakalım bir 10 sene 20 sene o zaman göreyim onları. AY. Merak etme abim ben olayın takipçisiyim.neticeyi sana bildiririm.ama bekçılar gece gündüz devriyede,polis memurları desen ona keza.fakat 10 km.uzunluğundaki ilçenin dağılmış yerleşim şekli birde celal bayar parkı derken heryere anında yetişemiyorlar.vatandaşların duyarlı olması gerekir,ihbar etmesi gerekir. geçmiş olsun hayırlısı olsun dedik.

Bu haber 148 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR.

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR. KÜTÜPHANELER HAFTASINI MAHSUN KUTLAYAN MİNİK KIZILIRMAK Ş.V.P ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BU GÜNLERİ UNUTAMAYACAK.
ACİL SOSYAL FON01 Nisan 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi