Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BİSİKLETTE LİSELER ARASI YARIŞMADA BİRİNCİ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OLDU

BİSİKLETTE LİSELER ARASI YARIŞMADA BİRİNCİ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OLDU

Tarih 13 Mart 2020, 11:19 Editör EDİTÖRDEN

KENDİ BİSİKLETİ VE 10 TANE ARIZALI BİSİKLETLERİ TAMİR EDEREK YARIŞMAYA KATILAN OKUL ÖĞRENCİLERİNİ İL BİRİNCİSİ YAPTI.

KENDİ BİSİKLETİ VE 10 TANE ARIZALI BİSİKLETLERİ TAMİR EDEREK YARIŞMAYA KATILAN OKUL ÖĞRENCİLERİNİ İL BİRİNCİSİ YAPTI. Gençlik spor il müdürlüğü Kırıkkale bisiklet şampiyonasında Bahşılı ÇPL mesleki Anadolu lisesi birinci oldu Okul sporları kapsamında yapılan liseler arası A katogorisi bisiklet il şampiyonluk yarışması tamamlandı. Başpınar gençlik spor Gençlik spor sahasında yapılan yarışmada ferdi ve grup müsabakalarında bütün rakiplerini geride bırakan Bahşılı Hacı Hidayet Doğruer Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri 10 kişi il de katıldıkları müsabakalarda 10 km. mesafede il birincisi olarak okul müzesine kupalarını götürdüler. Beden Eğitim öğretmeni Osman Nuri Saydam kendi bisikleti ve arızalı bisikletlerin tamirini gece yarısına kadar tamir ederek yarışmaya soktuğu öğrencilerinin birinci olmasından çok mutlu olduğunu ileterek sizlerle gururu duyuyorum,arızalı bisikletlerle yarışı bitirdiniz ya bu bize yeter dedi. okul müdürü Kadir Temizgül okullarına kupa ile dönen öğrencilerini kutlayarak kısa zamanda arızalı olan tam donanımlı olmasa da yine yarışarak bisiklet il birinciliğini almalarından ötürü bütün öğrencilerini ve neden eğitim öğretmenlerini kutladı.şimdi bölge şampiyonasına daha donanımlı bir hazırlıkla gitmelerini sağlayacağız.bunlardaki bu azim bizleri mutlu etti. dedi. TURNUVAYA KATILANLARIN TAM LİSTESİ Minik KIZLAR: 1. Fatma Ece ERTEN 2. Tuana Seda TAŞKIN 3. Ecrin GENÇ Minik Kiz Takım 1.cisi :Mustafa Necati Ilkokulu MİNIK ERKEKLER Bireysel SIRALMA 1. Abdullah OHEYAC 2. İ. EFE ATAKUL 3. Emir Burak GÜCIN Mikik Erkek 1.Olan takım: Mustafa Necati ilkokulu YILDIZ ERKEK Bireysel Sıralama 1. Buğra Mert KÖKSOY 2. Yusuf OLGUN 3. Efe can OKATAN 1.Takım: Hüseyin Kahya YIBO 2. TAKIM: Balışeyh Toki Şehit Gazi Gürsoy Orta Okulu GENÇLER A Bireysel Sıralama 1. Alper SENCER 2. melih BAŞBUĞ 3. Burak Can ZENGIN TAKIM SIRLAMASI 1. Bahşılı H. HİDAYET Doğruer MTA Lisesi 2. Yeşilvadi Ş. Musa Soydan MTA

Bu haber 108 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR.

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR. KÜTÜPHANELER HAFTASINI MAHSUN KUTLAYAN MİNİK KIZILIRMAK Ş.V.P ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BU GÜNLERİ UNUTAMAYACAK.
ACİL SOSYAL FON01 Nisan 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR



 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi