Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİLERİN  İYİLİK KANIMIZDA VAR  KAMPAYASI

İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİLERİN İYİLİK KANIMIZDA VAR KAMPAYASI

Tarih 12 Mayıs 2020, 12:18 Editör EDİTÖRDEN

İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİLERİN İYİLİK KANIMIZDA VAR KAMPAYASINA İL M.EĞT.MD.KATILDI.

İMAMHATİPLİ ÖĞRENCİLERİN 'İYİLİK KANIMIZDA VAR' KAMPAYASINA İL M.EĞT.MD.KATILDI,VATANDAŞLAR TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü himayelerinde ilimizde Beşir Atalay Anadolu İHL Koordinesinde başlatılan kan bağışı kampanyamıza yoğun ilgi vardı. Başta Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi olmak üzere pek çok idareci ve öğretmenimiz Önder Derneği tarafından #İyilikKanımızdaVar sloganıyla yürütülen Kan Bağışı etkinliğine katıldı. Tüfekçi yaptığı açıklamada "Karantina günleri devam etsede hastanelerde her gün çeşitli nedenlerle kan ve kan ürünleri kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca bazı hastaların hayatta kalabilmeleri için devamlı kan almaları gerekiyor. Bizler idareci ve öğretmenler olarak ihtiyacı olan hastalarımıza şifa olmak adına ilimizde bu gün başlatılan Kan Bağışı Kampanyasına katıldık. 11-15 Mayıs tarihlerinde saat 21.30-00.30 saatleri arasında Kırıkkale Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda sürecek olan bu etkinliğe kan verebilecek durumda olan öğretmen ve velilerimizi bekliyoruz. " dedi. Haberci71.AY.

Bu haber 105 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi