Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

Tarih 20 Mayıs 2020, 02:15 Editör PINAR YILMAZ

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. 7 GÜN 24 SAAT MESAİ İLE DURMADAN ÇALIŞILIYOR. İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi teknik personelleri süne ve kımıl zararlısı kıymetlendirme ve mücadele bilgilendirme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tedbirini al, üretimde kal prensibi ile hareket eden ve hafta sonu 8 ekip ile arazi kontrolü yapan ekiplerimiz, sosyal mesafe kuralını da göz önünde bulundurarak çiftçilerimizle bilgilendirme görüşmeleri de yapıyor. Ekiplerin bilgilendirme görüşmelerine video konferans yöntemi ile katılan ve çiftçilere seslenen İl Müdürü Sırrı YILMAZ, yürütülen çalışma ve süne mücadelesi konusunda bir değerlendirme yaptı. Süne ile mücadele konusunda geride bıraktığımız yıllarda yürütülen özverili çalışmanın olumlu sonuçlarını hatırlatan YILMAZ; “Tedbirimizi alıp, üretimde kalmalıyız ve bu çabamızın karşılığını süneye kurban etmemeliyiz. Bu mücadele, özen ve özveri gerektiren bir mücadele. Kış aylarından itibaren sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, sizlerin de desteği ile sonuca ulaştıracak, mahsulümüzü süneye kurban etmeyeceğiz.” Şeklinde konuştu. Haberci71.AY.

Bu haber 165 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

ENES HATASI BABA NIN DRAMI

ENES HATASI BABA NIN DRAMI ENES HATASI HASTA OLUP BEŞ ĆOCUK YETİŞTİREN,ÜSTELİK BİR KIZIDA ITP VE KULAK BURUN BOĞAZ HASTASI .

BAHŞILI DA BELEDİYE EKİPLERİ HASTA SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR.

BAHŞILI DA BELEDİYE EKİPLERİ HASTA SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR. BAHŞILI DA BELEDİYE EKİPLERİ HASTA SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR.
KONTROLSÜZ KONTROL17 Haziran 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi