Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

Tarih 20 Mayıs 2020, 02:37 Editör PINAR YILMAZ

VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI PROJEYİ ANLATTI.

VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI PROJEYİ ANLATTI. Kırıkkale TV 16 Mayıs, 22:08 • Konuşmayayım konuşmayayım diyorum ama insanın da bir sabrı var. Kimse kusura bakmasın ister katılın ister katılmayın kendi düşüncemi paylaşmak istiyorum. Mesele 'çeşnigir köprüsü' her gelenin bir parmak attığı ama bir türlü adam akıllı bir çalışmanın yapılamadığı tek yer olsa gerek. Biri gelir tarihi köprüyü restore etmek ister aslına uygun taş ve eskitme kullanacağına yeni taş kullanır. Sorduğunda zamanla (en az 100 yıl) sonra sararacağını söyler. Üstüne ders verir. Diğeri seyir tepesi yapar seyir tepesi ile yer arası mesafe 2 metre, seyir tepesi demeye bin şahit lazım. Yeniden park alanı yaparlar iki üç tane oturakla park olacağını zannederler. Yeşil alan mı? Kim kaybetmiş ki biz bulalım. Kanyon adı altında estetikten uzak neydüğü belirsiz merdivenler. Yazık, 5 milyondan fazla paranın harcandığı idda ediliyor. Hayır bilmiyorsanız bari bir bilene sorun. Yapıldı mı yapıldı kafasıyla yapacaksanız yapmayın.

Bu haber 380 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN İN BABASININ CENAZESİ BAHŞILI DA DEFİN EDİLDİ.

KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN İN BABASININ CENAZESİ BAHŞILI DA DEFİN EDİLDİ. Bahşılı eşraflarından Ekrem Türesin tedavi gördüğü Kırşehir hastanesinde vefat etmişti.

BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ camiler din görevlileri haftasını kutladı

BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ camiler din görevlileri haftasını kutladı BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNCE DÜZENLENEN 01-07 EKİM 2020 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI.
KARABAG BİZİMDİR.13 Ekim 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi