Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

BAŞKAN TEKİN CADDE VE SOKAKLARI TEMİZLEDİ

Tarih 27 Eylül 2020, 00:55 Editör Hatice Akgül

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin ilçede dikkat çeken farklı uygulamalarına devam ediyor.

BAŞKAN TEKİN CADDE VE SOKAKLARI TEMİZLEDİ Bahşılı’da temizlik yapıldı Yeni araçlar ilçenin hizmetinde Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin ilçede dikkat çeken farklı uygulamalarına devam ediyor. Başkan Tekin, Belediye’ye yeni alınan temizlik aracına binerek cadde ve sokakları su ve dezenfektan ile yıkayıp dezenfekte etti ve temizlik yaptı. BAŞKAN TEMİZLİĞE KATILDI Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin farklı uygulama ve yönetim anlayışına bir yenisini daha ekledi. Başkan Tekin, Belediye’ye yeni alınan temizlik aracına binerek cadde ve sokakları dezenfektan ve suyla yıkayıp temizlik yaptı. Bakanlıklar nezdinde yaptığı girişimler neticesinde Belediye garajına kazandırılan araçların katılımı ile cadde ve sokaklarda temizlik yapan Başkan Tekin, ayrıca yeni araçların da tanıtımını yapmış oldu. YENİ ARAÇLAR GÖREVDE Temizlik çalışmasına bizzat kendisi katılan ve aracı kullanarak cadde ve sokakları dezenfektan karışımı suyla hem temizleyen ve hem de dezenfekte eden Başkan Tekin, farklı yönetim anlayışına bir kere daha gösterdi. Aracı kendisi kullanan Başkan Tekin, Belediye’ye alınan Yol Süpürme Aracı, Arazöz ve diğer araçların da tanıtımını yapmış oldu. Başkan’ın girişimi ile bu araçlar Belediye ve ilçe için kullanıma sunuldu. TEKİN, ÇALIŞMAYI ANLATTI İlçe genelinde her hafta rutin olarak cadde ve sokaklarda yıkama ve temizlik çalışması yapıldığını bildiren Başkan Tekin, “İlçemiz genelinde her hafta düzenli olarak temizlik ve yol yıkama çalışması yapıyoruz. Dezenfekte çalışması da aynı anda yapılıyor. Bu çalışmaya Belediyemize yeni kazandırdığımız araçlarımızı da dahil ettik. Bugün ben de temizlik çalışmasına katılarak personelimize destek olmak istedim” dedi. TEKİN, TEŞEKKÜR ETTİ Belediye’ye kazandırılan araçların da bu sayede tanıtımının yapıldığına işaret eden Başkan Tekin, “Göreve geldiğimizde Belediye Garajında bakımsızlıktan atıl durumda olan bazı araçları kurtardık. Onları yenileyip ilçe sakinlerimizin hizmetine sunduk. Bu arada yeni araçlar da temin ettik. Bize bu konuda yardımcı olan değerli büyüklerimize ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Temizlik ve dezenfekte çalışması vesilesi ile bu araçlarımızın da tanıtımını yapmış oluyoruz. Durmak yok yola devam. Her şey Bahşılımız için” diye konuştu.

Bu haber 218 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN İN BABASININ CENAZESİ BAHŞILI DA DEFİN EDİLDİ.

KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN İN BABASININ CENAZESİ BAHŞILI DA DEFİN EDİLDİ. Bahşılı eşraflarından Ekrem Türesin tedavi gördüğü Kırşehir hastanesinde vefat etmişti.

BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ camiler din görevlileri haftasını kutladı

BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ camiler din görevlileri haftasını kutladı BAHŞILI İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNCE DÜZENLENEN 01-07 EKİM 2020 CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI.
KARABAG BİZİMDİR.13 Ekim 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi