Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

İnternet medya temsilcileri MHP İl Başkanı Erdal Baloğlunu Ağırladı.

İnternet medya temsilcileri MHP İl Başkanı Erdal Baloğlunu Ağırladı.

Tarih 21 Şubat 2021, 15:41 Editör Ahmet YAMAN

İnternet medya temsilcileri MHP İl Başkanı Erdal Baloğlunu Ağırladı.


İnternet medya temsilcileri MHP İl Başkanı Erdal Baloğlunu Ağırladı.

BELEDİYE MHP'NİN OLACAK
İnternet medya temsilcilerinin bu haftaki konuğu MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu oldu. Seçimlerden, ittifaka, teşkilat çalışmasında kadar gündeme dair konularda açıklamalarda bulundu.

HER ZAMAN SEÇİME HAZIRIZ
Her hafta sonu Süvariler Binicilik Kulübü’nde Kırıkkale’ye dair sohbetleri ile bir konuğu ağırlayan internet medya temsilcileri,   bu hafta MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ile biraraya geldi. Teşkilat olarak gerek 2018 genel seçimleri gerekse de 2019 yerel seçimlerinden başarı ile çıktıklarını söyleyen Baloğlu ‘Şimdi ki hedefimizde 2023 yılında yapılacak genel seçimlerdir. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi seçimler zamanında yapılacaktır. Buna rağmen biz bu pazar seçim olacak gibi hazırız’ ifadelerini kullandı. 

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI MHP'DEN OLACAK
2024 yerel seçimlerine ilişkin iddialı açıklama da bulunan Baloğlu ‘2024’de yapılacak yerel seçimde Kırıkkale’nin yeni belediye başkanı Milliyetçi Hareket Partisi’nden olacaktır.  MHP belediyeciliği kendini ispatlamış, farkını ortaya koymuştur. Kırıkkale Halkı da MHP belediyeciliği ile 2024’de yeniden buluşacak. 2024 yerel seçimlerine doğru aday tespiti yapıp, kazanma potansiyeli yüksek, toplumda karşılığı olan, sadece seçim zamanı alanda olan değil her zaman vatandaşın içinde olan adaylar ile seçimlere gireceğiz. Bu konuda oldukça iddialıyız.’ şeklinde konuştu. 

MHP ÜLKENİN SİGORTASIDIR
Seçmen neden MHP’ye oy vermeli sorusuna Baloğlu ‘MHP bu ülkenin sigortasıdır. Ülke ne zaman çıkmaza girse MHP gereğini yapmıştır. 367 oy gerektiğinde, 15 Temmuz da MHP devlet için olması gereken yerdeydi. Şunun altını çizmek istiyorum; MHP birine, bir olaya destek veriyorsa altında mutlaka memleket meselesi vardır. Devletin geleceği vardır. Kimse başka birşey aramasın’ ifadelerini kullandı. 

KOMİSYONLARIMIZ ÇALIŞIYOR
Teşkilat olarak çalışmalarını da aktaran Baloğlu ‘Biliyorsunuz yönetim kurulunu 40 üyeye çıkardık. Çalışkan ve liyakatli bir yönetimim ve ilçe teşkilatlarım var. Bunun yanında bağlı teşkilatlarımız ile de çok uyumlu çalışmamız var.  Komisyonlar oluşturduk yönetim kurulu içinden. Şu anda esnaflarla ilgili, MKE ile ilgili ve birde sosyal yardımlarla ilgili komisyonlarımız var. Çalışma yapıyorlar, sonrasında sunum yapıyorlar bizde yerelle ilgili kısmı yerel yöneticilere, genel sıkıntıları ise genel merkezimize iletiyoruz’ dedi. 


MKE üzerine özel bir çalışma yaptıklarına değinen Baloğlu ‘ Öncelikle işçi kardeşlerimizin maaş ve sosyal hakları. Bu konuda bize talep geldi. Gördük ki MKE işçisinin maaşı erimiş. 3300 lira maaş alan işçi var. Oysa MKE işçisi ne kadar yüksek maaş alırsa şehir ekonomisine katkısı o kadar fazla olur.  Sosyal haklar konusunda sıkıntı var. Tehlike primi problemi yaşanıyor. Teknoloji eksikliği var. Tüm bunları yakında kamuoyu ile paylaşacağız’ şeklinde konuştu. 

İL GENELE GÖZ KIRPTI
Yaklaşan İl Genel Meclis Başkanlığı seçimleri ile ilgili soruyu cevaplayan Baloğlu, İl Genel Başkanlık seçimlerinde her dönemin kendi içinde şartları olduğunu vurgulayarak , "Biz o dönemde bakalım. Meclis üyeleri arasında kimler ne düşünüyor, diğer parti üyeleri ne düşünüyor?  Seçim seyrine göre MHP duruşunu sergileyecektir." dedi.


HAYAT FELSEFEM
Kendisinin yapılacak ilk seçimde aday olup olmayacağına ilişkin de Baloğlu ‘Her siyasetçinin bir hedefi vardır. Ben siyasetçi değil dava adamıyım. O yüzden davanın lideri ne emrederse onu yaparım. Aday ol der olurum, çaycı ol der olurum’ değerlendirmesinde bulundu. Baloğlu kendisi ile alakalı olarak da "Mandela’nın bir sözü var. Der ki ‘ben hiç kaybetmedim. Ya kazandım  ya da öğrendim. Benim hayat felsefem  bu sözdür. Ben de ya kazandım ya da ders çıkardım" diye konuştu.

TOPLANTILAR DEVAM EDECEK
İnternet Medya temsilcileri olarak da Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail Ünal, Genel Yayın Yönetmeni Ömer Kıvanç, Haberkale İmtiyaz Sahibi Murat Tanır, Kanal siyaset iz Haber Ajansı yönetim kurulu başkanı İbrahim Yaman, Sabah Gazetesi Temsilcisi Hakan Gökkaya, Kırıkkale Kuşu Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Murat Bulut, Kırıkkale24 imtiyaz sahibi Ramazan Tosun, Haberci71 imtiyaz sahibi Ahmet Yaman katıldı. İnternet medya temsilcileri programlarının önümüzde ki haftalarda devam edeceğini kaydettiler.
İnternet medya ortak yayını.AY.

Bu haber 266 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAHŞILI DA İMAMHATİP ORTAOKULUNUN PROJESİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ.

BAHŞILI DA İMAMHATİP ORTAOKULUNUN PROJESİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ. Okullarda Irkçılık , Ayrımcılık ve Akran Zorbalığına Karşı Birlik Olalım projesi.

KIZILIRMAK ŞEHİT VOLKAN PİLAVCI ANAOKULU Süper Kahramanım Bizden Biri PROJESİ

KIZILIRMAK ŞEHİT VOLKAN PİLAVCI ANAOKULU Süper Kahramanım Bizden Biri PROJESİ KIZILIRMAK ŞEHİT VOLKAN PİLAVCI ANAOKULU, 'Süper Kahramanım Bizden Biri' PROJESİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEK...
KIRIKKALEDE TARİH YAZAN ÜÇLÜ10 Ocak 2021

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi