VİTİLİGO HASTALARINA BİR ÜMİT TEDAVİ YÖNTEMİ


Açıklama: ÇOK HASSAS,HER ŞEYİ İÇİNE ATAN İNSANLAR VİTİLİGO HASTALIĞINA YAKALANMA RİSKİNE SAHİPTİR.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2013
Geçerli Tarih: 06 Temmuz 2020, 04:49
Site: Haberci71.com - Kırıkkale Haberleri
URL: http://www.haberci71.com/haber_detay.asp?haberID=10262


VİTİLİGO HASTALARINA BİR ÜMİT TEDAVİ YÖNTEMİ

Çağımızın hastalığı olarak kabul edilen hastalıklardan vitiligo hastalığı gün geçtikçe yayılmaktadır.

ÇOK HASSAS,HER ŞEYİ İÇİNE ATAN İNSANLAR VİTİLİGO HASTALIĞINA YAKALANMA RİSKİNE SAHİPTİR.

2000 YILINDA BABASININ HASTALIĞI KARDEŞLERİNİN DURUMUNA ÜZÜLEN A.Y BİR SÜRE SONRA YÜZLERİNDEKİ BEYAZLAMA İLE SARSILDI.TEDAVİSİNİ BİR SÜRÜ CİLDİYE DOKTORLARINA GÖSTERDİ AMA HEP GEÇİCİ YÖNTEMLER ÇARE OLMADI.DİYEREK DEVAM ETTİ.

A Y,’’BEN HASTALIĞIN NEDENİNİ ARAŞTIRIRKEN ANKARA KONYA SOKAK TA ÖZEL BİR KILINİKTE İBNİ SİNA DOKTORU OLAN BİR DOKTORA GİTTİM.ÜSTELİK AİLEMİDE YANIMA ALDIM DUYACAKLARIMA ODA ŞAHİT OLSUN DİYE.DOKTOR İÇERİ GİRİ GİRMEZ BENİM EŞİME SEN NE YAPTIN BU ADAMA BUNU NE HALE GETİRMİŞSİN DEDİ.

İKİMİZDE DONDUK KALDIK,SONRA ONUN BLÖF YAPTIĞINI VE TEPKİMİZİ ÖLÇMEK İÇİN YAPTIĞINI ÖĞRENDİK.

BENİM EŞİMDEM ÇOK MEMNUN OLDUĞUMU VE BABAMIN HASTALIĞINA VE BİRADERLERİMİN AİLELERİ İLE OLAN SORUNLARINA ÜZÜLDÜĞÜMÜ ANLATTIM ODA TAMAM DEDİ,İŞTE SORUNU ÇÖZDÜK,

SEN ÇOK HASSAS,HER ŞEYİ İÇİNE ATAN İNSANLAR DANSIN,VİTİLİGO HASTALIĞINA YAKALANMA RİSKİNE SAHİPSİN VE YAKALANMIŞSIN DEDİ.

VİTİLİGO HASTALIĞI NEDİR DEDİM,

ODA ALA HASTALIĞI,SEDEF VE SAÇ KIRAN GİBİ DEĞİL ONLARIN EN İYİSİ DEDİ.

AŞIRI ÜZÜNTÜ,STRES,SIKINTI,OLUMSUZ YAŞANTI VE KONULARI İÇİNE ATAN KİŞİLERDE MEYDANA GELEN HASTALIKTIR,YANİ VÜCUDUN RENK KAYBETMESİ GİBİ BİR ŞEY DEDİ.

BU HASTALIK İYİ OLMAZ GEÇER GERİ GELİR,HER ŞEY SENİN ELİNDE DEDİ.

VE KENDİSİNİN REHA MUHTARIN BİR HABERİNDE KIZIP TV KUMANDASINI DUVARA ÇALDIĞINI VE DEŞARZ OLDUĞUNU İLETTİ.SONRA HANIMI NEDEN YAPTIN DİYE SORUNCA O HABERDEN ETKİLENDİM ÇOK KIZDIM VE HIRSIMI BİRİKİNTİMİ KUMANDADAN ÇIKARTTIM,DEDİ.KUMANDAYI 5 LİRAYA YENİLEDİM AMMA O GÜN İZLEDİĞİM OLAYLARI İÇİME ATMADIM.DEDİ.

VERDİĞİ TEDAVİYİ UYGULADIM BİRAZ GEÇTİ .

TABİKİ BİZ İNSAN OĞLUYUZ YİNEDE TAM GEÇMEDİ.EN SONUNDA İSTANBULDA MİNE EZCANESİNDE ÖZEL HAZIRLANAN BİR BİTKİLERDEN OLUŞAN ÇAYI KULLANDIM VE TEDAVİSİNİ GÖRDÜM İYİ OLDUM ALTI AYDA GEÇTİ.

DAHA SONRA YİNE GELDİ BU SEFERDE TIP FAKÜLTESİ DERMATOLOJI BÖLÜMÜNDE MUKADDER HOCANIN IŞIN TEDAVİSİ Nİ GÖRDÜM ONDANDA ŞİFA BULDUM AMA BELLİ BİR ZAMAN SONRA AZ DA OLSA YİNE GEDLİ.

O ZAMAN YİNE BEŞ ALTI OTUN KURUSUNDAN HAZIRLADIĞIM VİTİLİGO ÇAYI KULLANDIM BİRAZDA SAKİNLEŞİP KAFAMI DAĞITACAK ŞEYLERLE UĞRAŞTIM,KONULARDAN VE OLUMSUZ HABERLERDEN UZAK DURDUM,ŞİMDİ ALLAHA ŞÜKÜR ÇOK İYİYİM.

EĞER BENİM DOĞAL İLAÇLARLA ŞİFA BULDUĞUM TEDAVİ YÖNTEMİNE İNANIYORSANIZ İŞTE ONU EDİTÖRE VERDİM YAYINLAYACAK.

ALLAH HER İNSANI SIKINTIDAN DERTTEN UZAK TUTSUN ŞİFALAR VERSİN.

BEN 50 YE YAKIN İNSANA TEDAVİ METNİNİ VERDİM VE %85 İ BANA GERİ DÖNEREK TEDAVİ BULDUK ALLAH SENDEN RAZI OLSUN DEDİLER,İNSANIN EN MUTLU ZAMANI ALLAH RAZI OLSUN SEVABINI KAZANMAKTIR,GERİSİ BOŞ DEĞİLMİ-SİZLERE ACİL ŞİFALAR DİLERİM.