Keleş ve Ayan Ailelerinin MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ


Açıklama: Keleş ve Ayan Ailelerinin MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017
Geçerli Tarih: 22 Şubat 2019, 07:33
Site: Haberci71.com - Kırıkkale Haberleri
URL: http://www.haberci71.com/haber_detay.asp?haberID=16113


 Keleş ve Ayan Ailelerinin MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ

AYBİMAŞ salonun isminden değişikliği başlatarak AYDÜSA(Ayanoğlu Düğün Salonu) değişikliğiyle ilk düğünlerini kendi Ayan kardeşlerin en küçüğü olan Hilmi Bilal Ayan ve Gelin hanım Cansu nun muhteşem düğünü ile başlattı.

Gündüz saatlerinde başlayan düğüne yakalaşık 2500 kişinin geldiği bildirilsede aşcı yemek ustasının benim yemeğim 2000 kişilikti ve çok beğenildi demesinden anlaşılıyor.

konvoy halinde Kızılırmak köprüsünden gelen düğün alayı Ramazan Ayan ın kullandığı eskort araçla salona gelindi.onların geldiği saatte zaten salon dolmuştu.

Baba Ahmet ,Yurdagül Ayan ile AYBİMAŞ işletme müdürü BÜYÜK AĞABEY Erol Ayan ın karşıladığı misafirlerle ilgilenerek bizzat yer gösterdiler.

Mehteran bölüğünün eşliğinde salona giriş yapan gelin Cansu ile Damat Hilmi Ayan alkışlar arasında yerlerine masalarına geçti.Mehtaran bölüğü gösterisine devam etti.


ALkışlar arasında Nikah kıyıldı.Aile büyüklerinin desteklediği nikah kıyılarak falaşör ve kompitilerle havayi fişeklerle yaş pasta  kesildi.Pasta kesiminde hem yerden hem havadan kamera çekimi ile fotoğraf çekimleri Kırıkkale nin tanınmış Fotoğraf ustası Ahmet Yaman ve Dron havadan görüntü ustası Hasan Alsancak tarafından yapıldı.

Havadan yerden dört koldan kamera ve fotoğraf çekimi yapılan düğünde bütün davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı.

semazen gösterileri büyük ilgi uyandırdı.İlahi grubunun söylediği güzel ilahilerle insanları ruhen dinlendirdi.

Düğüne Katılan Yahşihan Belediye başkanı Ahmet Sungur,eski bahşılı belediye başkanı Mehmet Dönmez,esnaflar,iş adamları ve kalabalık bir misafir katıldı.

sahnede iki ailenin büyüklerini kameraya konuştururken hepsinin adına teşekkür konuşması yapan Erol Ayan şunları söyledi.


Erol Ayan,değerli Belediye başkanlarım Ahmet Sungur,Eski Bahşılı belediye başkanıMehmet Dönmez e,Düğünümüze Bakan programı nedeniyle katılamayan MV.lerimiz Mehmet Demir,Ramazan Can ile Apdullah Öztürk ve Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ya,İş adamlarımıza, esnaflarımıza, toptancılarımıza,Personelimize,Dost Ve akrabalarımıza,Çelenk gönderen,telefon eden değerli dostlarımıza çok teşekkür ederiz.Allah onlarında çocuklarına böyle mutlu günler nasip etsin dedi.

(Koordinatör AY-site Editörü HA )