Basın halkın sesidir


Açıklama: Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tabibi ve Başhekimi Ahmet Soyak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Çetin'i ziyaret etti. Soyak, basın halkın sesi olduğunu sözlerine ekledi.
Kategori: Dünya
Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2010
Geçerli Tarih: 25 Eylül 2020, 11:46
Site: Haberci71.com - Kırıkkale Haberleri
URL: http://www.haberci71.com/haber_detay.asp?haberID=2225


Basın halkın sesidir 

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tabibi ve Başhekimi Ahmet Soyak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Çetin’i ziyaret etti. Soyak, basın halkın sesi olduğunu sözlerine ekledi.

ÖNEMLİ HİZMETLER

Başkan Çetin’i makamında Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tabibi ve Başhekimi Ahmet Soyak’ın yanı sıra Hastane Müdürü Serdar Duru, Muhtelif Görevlilerden Hakan Uğurer ve Seylan Keskin ziyaret etti. Başhekim Ahmet Soyak, “Basınımızın ve basında çalışanların karşılaştığı tüm olumsuz şartlara rağmen, ayakta durmak ve Türk milletine doğru zamanında bilgilendirme görevlerini yerine getirmek gibi önemli hizmetleri ifade ederken, kutlamaya çalıştığımız, belki de onların koskoca bir senede hatırlanabildiği yegâne günü ifade etmektedir. Bu vesileyle ebedi hayata intikal eden tüm basın şehitlerini rahmetle anar, görevi başındaki tüm basın emekçilerine mutlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat temennisiyle her kademedeki çalışanların gününü kutlarım” dedi.

2009 yılında 10 ocak tatil gününe gelmiş protokolin aklına bile gelmemişti,ama 2010 yılında Basın'ın kıymeti bilnmeye başladı ve daha şimdiden kutlamalar yapılıyor.yinede tatil gününe gelmesine nazaran yetkili merciler,siyasiler ve dernekler erken davranıp kutlamalara başladı bile.
-Kırıkkale Ulusal ve Mahalli Gazeteler,TV muhabirleri,Radyocuların Gazeteciler günü kutlu olsun.  
Haberci71