Ali Çayır ile Emin Adımlarla


Açıklama: Ali Çayır ile Emin Adımlarla
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2009
Geçerli Tarih: 22 Şubat 2019, 07:01
Site: Haberci71.com - Kırıkkale Haberleri
URL: http://www.haberci71.com/haber_detay.asp?haberID=714


Ali Çayır Emin Adımlarla

 

Yıllarca Irmak Kasabasına Hizmet eden Ali Çayır, bundan sonraki enerjisini ve hizmet aşkını Irmak Belediyesi için harcayacağını belirtti.

 

Durmak Yok Hizmete Devam

Kırıkkale Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı üyesi olan Ali Çayır Ak Parti Irmak Kasabası Belediye Başkan aday adaylığında partisinin Durmak yok hizmete devam sloganı ile gece gündüz,kar,çamur demeden çalışıyor.Kasabasına hizmet etme merakı ile aday adaylığını açıklayan Çayır kasaba halkının da tam desteği ile  seçim startını verdi.

 

Ali ÇAYIR Kimdir ?

 

              27.10.1960 yılında Kalecik’in Yalım köyü (ırmak kasabası) da doğdum 4 çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenimimi şerefli koç hisar yatılı bölge okulunda okudum. 1980 yılında Kırıkkale Lisesinden mezun oldum. Kırıkkale amatör ve çelik spor ve Kıbrıs barış kuvvetlerinde futbol oynadım. Askerliğe müteakip otobüs ve emlak işletmeciliği yaptım. Kırıkkale rafinerisi, çimtaş, tefken, Alarko işçi servis ihalesini aldım ve 10 yıl hizmet verdim. Sözleşme süresinin dolmasıyla Ankara işçi ve memur servisi taşımacılığını yaptım.

             Yapmış olduğum işim dolayısıyla halk ile iç içe yaşadım. Kırıkkale vakfı başkan yardımcılığı ve koordinasyon başkanlığı yaptım. 2007 yılında esnaf olarak emekli oldum. Kırıkkale Valiliği Sosyal Yardım ve Dayanışma vakfı mütevelli heyeti ve komisyon üyesi olarak 2 dönemdir görev yapmaktayım.

            Kırıkkale, Yahşihan ve Irmak kasaba halkımızla iyi ve kötü günlerinde yanlarında bulundum. 1999 yılında ırmak kasabasında muhtarlık yaptım.  Şayet partimiz beni bu göreve laik görür, birikimlerim, deneyimlerim ve plan ve projelerimle ırmak kasabası halkımıza faydalı olacağıma inanıyorum.