Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Can Dostu İle Bölge Birincisi Oldu

Can Dostu İle Bölge Birincisi Oldu

Tarih 10 Mart 2010, 16:19 Editör PINAR YILMAZ

Kırıkkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi proje tabanlı beceri yarışmasında can dostu ile bölge birincisi oldu. Hedef Türkiye birincisi oldu.

 

 

 

Can Dostu İle Bölge Birincisi Oldu

 

 

Kırıkkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi proje tabanlı beceri yarışmasında can dostu ile bölge birincisi oldu. Hedef Türkiye birincisi oldu.

 

            Proje Tabanlı Beceri Yarışmasının 1.Bölgesini oluşturan  (Ankara- Kırıkkale-Çankırı-Kastamonu-Zonguldak-Bartın-Karabük) illeri arasındaki yarışma 03 - 05 Şubat 2010 tarihleri arasında Ankara’da Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde yapıldı.

Kırıkkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin CAN DOSTU isimli projesi “Üretim ve Mühendislik Teknolojisi –I “ yarışma grubunda 7 il arasında Bölge Birincisi  oldu.

Soba zehirlenmesinden kaynaklanan can kayıplarını önlemek amacı ile  Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı Mehmet ÜNAL’ın danışmanlığında Mehmet BALOĞLU ve Sezayi BARUT isimli öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilen Can Dostu isimli proje grubunda finale kalan 10 proje ile beraber Türkiye Birincisi olmak için yarışacak.

Okul Müdürü Ünsal CERAN, Bölge Yarışmasında ilimizi en iyi şekilde temsil eden Projelerimizi hazırlayan Koordinatör Müdür yardımcısı, danışman öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederek hedeflerinin Türkiye Birinciliği olduğunu söyledi.

Proje Koordinatör Müdür Yardımcısı Musa ÇÖLMEKCİ’de,  24 – 26 Mart 2010 tarihleri arasında Milli Bakanlığı Şura salonunda yapılacak olan Türkiye Birinciliği yarışmasında derece beklediklerini söyleyerek başarılar diledi. 

Bu haber 4627 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Kızılırmak Anaokulundan geleceğe enerjin kalsın isimli sergi

Kızılırmak Anaokulundan geleceğe enerjin kalsın  isimli sergi Kızılırmak Anaokulundan geleceğe enerjin kalsın isimli bir sergi düzenlendi

ÖMER AKAYLA SINAV SÖYLEŞİSİ

ÖMER AKAYLA SINAV SÖYLEŞİSİ ÖMER AKAYLA SINAV SÖYLEŞİSİ
KIRIKKALEDE TARİH YAZAN ÜÇLÜ10 Ocak 2021

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi