Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KIRIKKALE DE ARTIK SÜNELER WATSHAP A TAKILDI

KIRIKKALE DE ARTIK SÜNELER WATSHAP A TAKILDI

Tarih 02 Haziran 2019, 03:36 Editör EDİTÖRDEN

KIRIKKALE DE ARTIK SÜNELER WATSHAP A TAKILDI

KIRIKKALE DE ARTIK SÜNELER WATSHAP A TAKILDI İl Tarım Müdürlüğü tarafından yürütülen Süne Mücadelesi çalışmaları bu yıl çok faklı bir şekilde ilerliyor. Tarım il müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,'Çalışmaların yaygınlaştırılması için oluşturulan Watshap iletişim grubundan ve çifftçilerden aldığımız bilgiler doğrultusunda yapımız ziyaretlerde 6 aydır toplantı ve arazi çalışmaları yürüten Bitkisel Üretim Şubesi ekipleri ildeki tüm tarım alanlarını tarayarak hassas bölgeleri tespit etti ve ilaçlama kararları alındı. Karar alınan alanlarda talimatlar doğrultusunda ilaçlamalar başladı. Yapılan çalışmanın Kırıkkale ekonomisine katkısı 10.000.000 TL olarak hesaplanmaktadır. Çalışmaları koordine eden ekibi tebrik ederiz...dendi.bu Watshap ihbar gurubu gerçekten yaşamın her alanında kullanılmaya başladı.anında müdahale ve anında uyarı yapılıyor.

Bu haber 307 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi