Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
BAHŞILI KAYMAKAMI   TANDOĞAN ın OKUL ZİYARETİ

BAHŞILI KAYMAKAMI TANDOĞAN ın OKUL ZİYARETİ

Tarih 01 Mart 2013, 02:41 Editör EDİTÖRDEN

BAHŞILI KAYMAKAMI TANDOĞAN ın OKUL ZİYARETİ

BAHŞILI İLÇE KAYMAKAMI  ELİF NUR BOZKURT TANDOĞAN OKUL ZİYARETİ

Bahşılı ilçe Kaymakam’ı Tandoğan,İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail YILMAZ ve Şube Müdürü  Hacı Arslan ATMAN ile birlikte Özel Yakamoz Kolejini ziyaret etti.

 

Edinilen bilgiye göre,İlçe Kaymakamı  Elif Nur BOZKURT TANDOĞAN Özel Yakamoz Kolejinde eğitim ve öğretim potansiyelini yerinde incelemek değerlendirmek amacıyla yaptığı okul ziyaretinde öğrencilerin mevcut başarı durumlarını tespit etmek, okuma-yazma öğrenen 1.sınıf öğrencilere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi. Bu tür uygulamaların  çok yararlı olduğunu belirterek bu tür ziyaretlere  devam edeceğini belirtti.

 

Özel Yakamoz Koleji Kreş ve Anasınıfını da ziyaret eden  İlçe Kaymakamı  Elif Nur BOZKURT TANDOĞAN minik öğrencilerin öğrendikleri İngilizce karşısında memnuniyetini bildirip, başarıların devamını diledi.

 

 

Yapılan ziyaretler neticesinde çok memnun ve sevinçli görülen öğrenciler İlçe Kaymakamı  Elif Nur BOZKURT TANDOĞAN‘nın kendilerini her zaman ziyaret etmesini ve ziyaret neticesinde duydukları büyük sevinç ve mutluluğu ifade ettiler. Başarılarının ödüllendirilmesini büyük bir memnuniyetle karşılayan öğrenciler kendilerine büyük değer veren ve başarıları için gayret sarf eden İlçe Kaymakamı  TANDOĞAN ’a daha çok çalışıp başarılı olma sözü verdiler.

 


okul ziyaretinde olup Kaymakam’ın ziyaretlerini gören Velilerde İlçe Kaymakamı  
Elif Nur BOZKURT TANDOĞAN ‘nın yapmış olduğu okul ziyaret ve denetimlerin karşısında büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek okullarda disiplinin sağlandığı ve aynı zamanda öğrencilerin başarılarının artmasında büyük katkı sağladığını belirterek teşekkürlerini sundular.

Bu haber 1908 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Bahşılı

Bahşılı Demokrasi nöbetine esnaflardan destek yağıyor

Bahşılı Demokrasi nöbetine esnaflardan destek yağıyor Bahşılı Demokrasi nöbetine esnaflardan destek yağıyor

Alsancak Ailesinin minik oğulları Emirhan ve Metehan a muhteşem sünnet düğünü

Alsancak Ailesinin minik oğulları Emirhan ve Metehan a muhteşem sünnet düğünü Alsancak Ailesinin minik oğulları Emirhan ve Metehan a muhteşem sünnet düğünü
ORADAN GÖRÜNEN14 Mart 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi